1. Zapraszamy na modlitwę różańcową o deszcz dla ziemi prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 4. Obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa, dokonanego w czasie Rzezi Wołyńskiej w 1943 roku, odbędą się w czwartek o godz. 12.00 przy Krzyżu Wołyńskim na Cmentarzu Komunalnym w Żarach
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00, do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 6. W piątek pielgrzymi idący w pieszej pielgrzymce wchodzą na Jasną Górę. Organizujemy wyjazd autokarowy na ostatni etap i wejście na Jasną Górę. Wyjazd w czwartek o godz. 22.00 – zbiórka przed naszym kościołem. Powrót w sobotę w godzinach porannych. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Koszt 90 zł.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o łaskę Spowiedzi św. dla trwających w grzechach ciężkich. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 8. Nauka dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 9. Odpust ku czci NMP Szkaplerznej w kościele w Kunicach w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
 10. Pamiętajmy, że w kościołach obowiązuje strój godny, a nie swobodny.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o upadających kapłanach; o tym, dlaczego chrzcimy małe dzieci; o górze pełnej krzyży na Litwie);

- „Niedziela“ (o wielodzietnych rodzinach i ich radościach; o św. Benedykcie, patronie Europy i jego modelu zarządzania; o unikatowych miastach na mapie świata).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św w intencji sprzątających zostanie odprawiona 12 września o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Krótkiej z nr 29, 31, 33, 35.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest pełen Miłosierdzia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.