1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ dzisiaj o godz. 17.15, w dni powszednie (z wyjątkiem piątku) o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się w naszej parafii Mszą św. o godz. 18.00 Kurs Przedmałżeński. Spotkania w ramach kursu od poniedziałku do piątku o godz. 19.00. Zakończeniu kursu w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00.
 3. Wyjazd na pielgrzymkę z ks. Tadeuszem w poniedziałek o godz. 5.00.
 4. Msza św. w intencjach PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00.
 5. Różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa czerwcowego.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa czerwcowego.
 7. Msza św. w intencji powołań do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Przed Mszą św. nabożeństwo czerwcowe z modlitwą Przyjaciół Paradyża o powołania. Po Mszy św. krótkie spotknie wspólnoty Przyjaciół Paradyża.
 8. Ks. Proboszcz będzie odwiedzał swoich chorych w piątek od godz. 8.00.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie trwających w grzechach ciężkich, o łaskę Spowiedzi św. dla nich. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek w godz. 15.30 – 17.45. Zakończy się ona Litanią do NSPJ o godz. 17.50. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 12. Marsz dla życia i rodziny przejdzie ulicami naszego miasta w przyszłą niedzielę. Rozpocznie się on o godz. 14.00 przy kościele NSPJ (zakończenie ok. godz. 16.00). Zapraszamy do udziału w tej inicjatywie, która jest poparciem ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci i wsparciem dla rodzin. Dzisiaj, po Mszach św., będą rozdawane przed kościołem ulotki dotyczące tego wydarzenia.
 13. Diecezjalny Dzień Młodych odbywać się będzie w Rokitnie w sobotę, 15 czerwca. Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w tym radosnym wydarzeniu. Zapisy na wyjazd w zakrystii i u ks. Adama. Koszt 30 zł.
 14. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium w Rokitnie na uroczystości 350-lecia obecności obrazu Matki Bożej i 30 rocznicy koronacji. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca. Zapisy w zakrystii. Koszt 30 zł.
 15. Serdecznie zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Żar do Otynia i na Jasną Górę. Pielgrzymka z Żar do Otynia (gdzie znajduje się sanktuarium MB Królowej Pokoju) odbędzie się w dniach 30 czerwca i 1 lipca. Druga część pielgrzymki dla wszystkich chętnych odbywać się będzie w dniach 02 -12 lipca z Otynia na Jasną Górę w ramach Pieszej Pielgrzymki Duszpasterstwa Rolników. Szczegóły i zapisy w zakrystii lub u ks. Adama oraz na spotkaniu organizacyjnym w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w salce przy kościele.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o przełomowej pielgrzymce Jana Pawła II do Polski w 1979 r.; o pielgrzymce mężczyzn do sanktuarium w Piekarach Śl.; o katolikach z Transylwanii, którą odwiedził papież Franciszek);

- „Niedziela“ (o pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Polski; o wniebowstąpieniu Jezusa; o księdzu porwanym na pustynię).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Szymanowskiego z nr 47, 49, 51, 53, 55. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 08 września o godz. 18.00.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. Dziękujemy również za ofiary, które zostaną złożone po Mszy św. do puszek z przeznaczeniem na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.