1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP dzisiaj o godz. 17.15, w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 17.30.
 2. Zapraszamy na Apele Maryjne dzisiaj, w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 21.00. W tym tygodniu modlić się będziemy o pokój na świecie.
 3. Różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa majowego. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa majowego. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Spowiedź św. kandydatów do bierzmowania i ich świadków w środę o godz. 19.00.
 6. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii w czwartek o godz. 18.00.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie trwających w grzechach ciężkich, o łaskę Spowiedzi św. dla nich. Imiona osób (tylko imiona) potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 8. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
 9. Ks. Adam będzie odwiedzał swoich chorych w sobotę od godz. 8.30.
 10. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w sobotę o godz. 17.30.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 12. W przyszłą niedzielę przypada Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. O pomoc w przeprowadzeniu zbiórki prosimy przedstawicieli grup parafialnych według stałego grafiku.
 13. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 14. Msza św. w intencji dzieci, z okazji ich święta, w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
 15. Kurs Przedmałżeński w naszym kościele rozpoczyna się w przyszłą niedzielę, Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania od poniedziałku do piątku o godz. 19.00. Zakończenie kursu w niedzielę, 09 czerwca, Mszą św. o godz. 18.00.
 16. Serdecznie zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Żar do Otynia i na Jasną Górę. Pielgrzymka z Żar do Otynia (gdzie znajduje się sanktuarium MB Królowej Pokoju) odbędzie się w dniach 30 czerwca i 1 lipca. Druga część pielgrzymki dla wszystkich chętnych odbywać się będzie w dniach 02 -12 lipca z Otynia na Jasną Górę w ramach Pieszej Pielgrzymki Duszpasterstwa Rolników. Szczegóły i zapisy w zakrystii lub u ks. Adama oraz na spotkaniu organizacyjnym w niedzielę, 9 czerwca, o godz. 19.00 w salce przy kościele.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o profanacjach świętości; o zespole Górali Bukowińskich z Brzeźnicy; wywiad z Ireną Santor);

- „Niedziela“ (o Grobie Pańskim w Jerozolimie; o Prymasie Tysiąclecia; o ciekawym projekcie dla kobiet).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Szymanowskiego z nr 39, 41, 43, 45.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.