1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP w niedzielę o godz. 17.15, w dni powszednie (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30.
 2. W maju zapraszamy na Apele Maryjne codziennie (z wyjątkiem czwartku) o godz. 21.00. W tym tygodniu modlić się będziemy za kandydatów do bierzmowania.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII w poniedziałek o godz. 18.00.
 4. Różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa majowego.
 5. Nabożeństwo do św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z modlitwą w intencjach polecanych przez jej wstawiennictwo w środę o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki z napisem „Intencje do św. Rity”, która znajduje się przy jej ikonie. W czasie nabożeństwa tradycyjne poświęcenie róż, które prosimy przynieść ze sobą i namaszczenie olejem różanym na znak przyjęcia woli Bożej. W czasie nabożeństwa zostanie również odmówiona Litania Loretańska do NMP. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
 6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez członków wspólnoty. Adorację zakończy Apel Maryjny. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00.
 8. Spowiedź dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1, które obchodzą rocznicę I Komunii św. w piątek o godz. 16.15.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 10. Msza św. w intencji mam, z okazji ich święta, w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
 11. Uroczystość rocznicy I Komunii św. dzieci klas IV Szkoły Podstawowej nr 1 w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00.
 12. Konferencja Episkopatu Polski skierowała do wiernych Kościoła w Polsce komunikat w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w przyszłą niedzielę, z zachętą do uczestnictwa w tychże wyborach. Treść komunikatu znajduje się poniżej, w zakładce "Słowo KEP".
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o tym, po co Bogu człowiek; o o. Jean’ie Vanier, opiekunie niepełnosprawnych umysłowo; o sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu);

- „Niedziela“ (o polskiej solidarności z potrzebującymi na całym świecie; o niesamowitej św. Ricie; przepis na racuchy z rabarbarem).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, kandydatom do bierzmowania.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby diecezji i Seminarium Duchownego w Paradyżu.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.