1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP w niedzielę o godz. 17.15, w dni powszednie o godz. 17.30.
 2. W maju zapraszamy na Apele Maryjne codziennie o godz. 21.00. W tym tygodniu modlić się będziemy za głoszących Ewangelię Chrystusową, o powołania do służby Bożej i za nowych diakonów naszej diecezji.
 3. Różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa majowego.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa majowego.
 5. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa i w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Wspólnota Krwi Chrystusa, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adorację zakończy, o godz. 21.00, Apel Maryjny. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 6. Spowiedź dzieci komunijnych ze Szkoły Społecznej, ich rodziców i członków rodzin, a także dzieci ze Szkoły Społecznej, które obchodzą rocznicę I Komunii św. w piątek o godz. 18.45.
 7. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 8. Uroczystość I Komunii św. dzieci klas III Szkoły Społecznej w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Zachęcamy, by Parafianie, którzy nie są związani z tymi dziećmi, wybrali inne Msze św., które będą odprawiane o godz.: 7.00, 8.30, 11.30, 13.00 i 18.00. Prosimy również pamiętać, że zawsze może się zdarzyć konieczność przyjazdu karetki i nie zastawiać samochodami placu kościelnego i wjazdu na ten plac.
 9. Uroczystość rocznicy I Komunii św. dzieci klas IV Szkoły Społecznej w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach: 28 lipca – 07 sierpnia. Koszt: 600 zł i 220 euro. Zapisy i szczegóły u ks. Adama.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o objawieniach fatimskich; o pasterzach na wzór Jezusa; o rycerzach i rycerkach Pana Jezusa);

- „Niedziela“ (o ludziach, którzy zostali złowieni przez Jezusa; o współczesnym niewolnictwie; o rocznicy objawień fatimskich).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, rodzicom dzieci komunijnych.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.