1. Nabożeństwo biblijne połączone z odmówieniem litanii loretańskiej dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nabożeństwa majowe ku czci NMP w dni powszednie o godz. 17.30, w przyszłą niedzielę o godz. 17.15.
  3. W maju zapraszamy na Apele Maryjne codziennie (z wyjątkiem czwartku) o godz. 21.00. W tym tygodniu modlić się będziemy za rodziny naszej parafii i w intencji dzieci, które w przyszłą niedzielę przystąpią do I Komunii św.
  4. Msza św. w intencji PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  5. Różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa majowego.
  6. Uroczystość św. Stanisława – Biskupa, Męczennika, Patrona Polski przypada w środę. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
  7. PZC informuje, iż żywność w ramach programu pomocy żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w środę w godz. 14.00 – 16.00.
  8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa majowego.
  9. Peregrynacja obrazu św. Józefa w parafii NSPJ odbędzie się w środę i czwartek. Msza św. rozpoczynająca peregrynację o godz. 18.00. Szczegółowy program uroczystości znajduje się w gablocie.
  10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30. Zakończy ją Apel Maryjny. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  11. Spowiedź dzieci komunijnych, ich rodziców i członkow rodzin w piątek o godz. 18.45.
  12. Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkanocnym rajdzie rowerowym do Bożego Grobu w Żaganiu. Rozpoczęcie rajdu w sobotę o godz. 7.30. Szczegóły na plakacie. Zapisy w zakrystii i u ks. Adama do środy.
  13. Kancelaria Parafialna w sobotę będzie nieczynna.
  14. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  15. Uroczystość I Komunii św. dzieci klas III SP nr 1 w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Zachęcamy, by Parafianie, którzy nie są związani z tymi dziećmi, wybrali inne Msze św., które będą odprawiane o godz.: 7.00, 8.30, 11.30, 13.00 i 18.00. Prosimy również pamiętać, że zawsze może się zdarzyć konieczność przyjazdu karetki i nie zastawiać samochodami placu kościelnego i wjazdu na ten plac.
  16. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach: 28 lipca – 07 sierpnia. Koszt: 600 zł i 220 euro. Zapisy i szczegóły u ks. Adama.

- „Gość Niedzielny“ (o pielgrzymce papieża Franciszka na Bałkany; o kulcie Matki Bożej; o rzymskim miejscu spotkania Jezusa ze św. Piotrem);

- „Niedziela“ (o pielgrzymce Ojca św. Franciszka do Bułgarii i Macedonii Północnej; o Koronie Cierniowej z paryskiej Notre Dame; o świętym młodzieńcu Nunzio Sulprizia).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 08 września o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, rodzicom dzieci komunijnych.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła. Po Mszy św. można złożyć ofiary na rzecz żarskiego hospicjum.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest miłością, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.