1. Koronka do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00 w parku między kościołem o Szkołą Podstawową.
  2. Koncert zespołu „Zbrucz” z Tarnopola w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00. Zespół ubogaci również swoim śpiewem liturgię Mszy św. Po koncercie będzie można nabyć płyty zespołu i złożyć datek na rzecz dzieci, które ucierpiały na skutek wojny w Donbasie.
  3. Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski przypada we wtorek. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
  4. Msza św. w intencjach polecanych przez wstawiennictwo św. Józefa we wtorek o godz. 18.00. Mszę św. poprzedzi (o godz. 17.30) nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa.
  5. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa w dni powszednie (z wyjątkiem piątku) o godz. 17.30.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa majowego.
  7. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. W maju zapraszamy na Apele Maryjne. Rozpoczynamy w środę i zapraszamy codziennie o godz. 21.00 (z wyjątkiem czwartku i piątku). Pierwsze apele będą odprawiane w intencji maturzystów.
  9. Msza św. w intencji powołań do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, do godz. 19.30, prowadzona przez Przyjaciół Paradyża. Zakończy ją Apel Maryjny. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  10. Uroczystość NMP Królowej Polski i święto Konstytucji 3 Maja przypada w piątek. Msze św. w tym dniu w kościele parafialnym o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 9.00.
  11. Msza św. w intencji Ojczyzny w piątek o godz. 11.30 w kościele NSPJ.
  12. Tradycyjny koncert 3-majowy w naszym kościele w piątek o godz. 19.00. Tym razem wystąpi Anita Lipnicka z zespołem.
  13. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
  14. Odwiedziny chorych: ks. Adam i ks. Tadeusz w sobotę od godz. 8.30.
  15. Kino „Pionier“ zaprasza na film o św. Faustynie „Miłość i Miłosierdzie“ w sobotę o godz. 14.00. Zapisy na bilety w cenie 11 zł można dokonać w zakrystii.
  16. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających w czerwcu do Trójmiasta w sobotę o godz. 19.00 w kościele.
  17. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  18. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
  19. Nabożeństwo biblijne połączone z odmówieniem litanii loretańskiej w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
  20. Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkanocnym rajdzie do Bożego Grobu w Żaganiu. Odbędzie się on w sobotę (11 maja). Szczegóły na plakacie. Zapisy w zakrystii i u ks. Adama.

- „Gość Niedzielny“ (o pożarze katedry Notre Dame; o mężnym 9-latku z obciętym ramieniem; o ludziach z autyzmem);

- „Niedziela“ (o świętej mamie; o Miłosierdziu Bożym; o wolontariacie).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 8 września o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Szymanowskiego z nr 29, 31, 33, 35, 37.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na pomoc charytatywną, którą Caritas naszej diecezji i naszej parafii świadczy wobec potrzebujących.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga bogatego w Miłosierdzie, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.