1. Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi Oktawę Paschy Pana Jezusa. Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Jutro, w poniedziałek wielkanocny, Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na potrzeby KUL i Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze.
  3. Trwa Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego dzisiaj i jutro po Mszy św. o godz. 11.30, od wtorku do piątku o godz. 15.00, w sobotę o godz. 17.45.
  4. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  5. Wspólne Nieszpory w środę o godz. 17.40.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  7. Msza św. w intencji Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  8. Ks. Proboszcz będzie odwiedzał swoich chorych w piątek od godz. 8.00.
  9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w piątek o godz. 18.00.
  10. Parafia Wniebowzięcia NMP zaprasza na Koncert „Cantare... śpiewaj znami“, który odbędzie się w kościele w piątek o godz. 19.00. Szczegóły znajdują się na plakacie.
  11. Kancelaria Parafialna w środę będzie nieczynna; w najbliższą sobotę będzie czynna w godz. 19.00 – 20.00.
  12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  13. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w parku między kościołem o Szkołą Podstawową.
  14. Uroczystości odpustowe w parafii Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
  15. Święto Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na działalność charytatywną.
  16. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII, III gimnazjum, klas ponadgimnazjalnych i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

- „Gość Niedzielny“ (fragmenty homilii Ojców Kościoła na uroczystość Zmartwychwstania; o Jerozolimie – mieście świętym trzech religii; o ucieczce z kraju, który często nazywa się „rajem“);

- „Niedziela“ (o zmartwychwstaniu Jezusa – podstawie wiary chrześcijańskiej; o rewolucji `68; o raperach kochających Jezusa);

- „Mały Gość Niedzielny“ (z płytą Arki Noego „Hip Hip Hura Alleluja 2019“)

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Szymanowskiego z nr 25 i 27.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za pomoc w przygotowaniu kościoła do świąt wielkanocnych, a także za pomoc w przygotowaniu liturgii Triduum Paschalnego.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Zmartwychwstałego Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.