1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00. Po nabożeństwie będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Spotkanie liderów grup parafialnych w poniedziałek o godz. 17.00 w sali na plebanii.
  3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Akcja Katolicka; od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja; od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Msza św. Wieczerzy Pańskiej w czwartek o godz. 18.00. Jest ona dziękczynieniem za ustanowienie sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i adoracja do godz. 23.00.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy w piątek od godz. 8.00. Rozpocznie ją wspólna Jutrznia.
  8. Odwiedziny chorych w piątek: ks. Adam od godz. 8.30, ks. Tadeusz od godz. 9.00.
  9. Droga Krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  10. Liturgia Męki Pańskiej w piątek o godz. 18.00. Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 1.00 w nocy.
  11. W Wielki Piątek katolik nie powinien spożywać pokarmów mięsnych i napojów alkoholowych. Powinien również zachować post w wymiarze ilościowym (można spożyć jeden posiłek do sytości i dwa mniejsze).
  12. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim trwać będzie w sobotę w godz. 8.00 – 20.00. Rozpocznie ją wspólna Jutrznia.
  13. Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w sobotę w kościele o godz.: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 9.00..
  14. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
  15. Liturgia Wigilii Paschalnej w sobotę o godz. 20.00. Na liturgię prosimy przynieść świece na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (prosimy zaopatrzyć je w osłonki przed kapiącym woskiem).
  16. Za tydzień uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. rezurekcyjna z procesją o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. od godz. 8.30 według porządku niedzielnego.
  17. Jałmużnę postną, ofiarę na rzecz potrzebujących, składaną przez osoby, które korzystały z piątkowej dyspensy od pokarmów mięsnych, można złożyć do skarbonki pod chórem.
  18. Kino „Pionier“ zaprasza na film „Miłość i Miłosierdzie“ o św. Faustynie, dzisiaj o godz. 14.00.

- „Gość Niedzielny“ (o świętach wielkanocnych; o Liturgii Jerozolimskiej w Żaganiu; wielkanocny poradnik);

- „Niedziela“ (o Kościele cierpiącym; o Triduum Paschalnym; o filmie „Miłość i Miłosierdzie“).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 01 września o godz. 11.30.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.