1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00. Po nabożeństwie będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Spotkanie osób, które w czerwcu wyjeżdżają na pielgrzymkę z ks. Tadeuszem we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce przy kościele.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  7. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16.30; dla pozostałych parafian o godz. 17.30.
  8. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w piątek o godz. 18.40 w kościele. Obecność obowiązkowa.
  9. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się w piątek o godz. 20.00 Mszą św. w naszym kościele. Pakiety dla uczestników będą wydawane od godz. 19.00 w salce przy kościele.
  10. Modlitwa różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec w sobotę o godz. 17.15.
  11. Serdecznie zapraszamy młodzież na czuwanie młodych, które odbędzie się w Szprotawie w sobotę. Wyjazd o godz. 16.30. Koszt 20 zł. Zapisy do środy.
  12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  13. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na wszystkich Mszach św.
  14. Rajd Palmowy w przyszłą niedzielę o godz. 12.30. Rozpoczniemy go procesją, po niej Msza św. w kościele. Po Mszy św. przejście do Szkoły Podstawowej nr 1 i „Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną“. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  15. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII dzisiaj o godz. 18.00; dla kandydatów z klas III gimnazjum i z klas ponadgimnazjalnych w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
  16. PZC rozprowadza świece na stół wielkanocny. Część ofiary z każdej świecy (z 15 zł) zostanie przeznaczona na pomoc rodzinom, które ucierpiały na skutek wojny w Syrii.

- „Gość Niedzielny“ (o św. Izydorze – patronie internetu; o bardach; dodatek: film fab. na DVD o św. Ignacym);

- „Niedziela“ (o książce „Przy stole z papieżem Franciszkiem“; o motoparalotniarzach; o Toledo – stolicy prymasów Hiszpanii).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 18 sierpnia o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę o godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Szymanowskiego z nr 21, 23.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.