1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00. Na nabożeństwie będą zbierane ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
 2. Uroczystość Zwiastowania NMP przypada w poniedziałek. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Na Mszy św. wieczornej akt adopcji duchowej dziecka poczętego.
 3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbony przy ikonach.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbony przy ikonach.
 5. Różaniec św. Rity z wyczytywaniem intencji polecanych wstawiennictwu Świętej w czwartek o godz. 17.30.
 6. Msza św. w intencji Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po niej, do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 9. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla pozostałych parafian.
 10. Modlitwa różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec w sobotę o godz. 17.15.
 11. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Dniem Spowiedzi rekolekcyjnej będzie środa. Rekolekcje poprowadzi ks. Mariusz Kołodziej, kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.
 12. Począwszy od dzisiaj PZC rozprowadza świece na stół wielkanocny. Ofiara za świecę została ustalona przez Caritas diecezjalną w wys. 15 zł, z uwagi na to, że część ofiary z każdej świecy zostanie przeznaczona na pomoc kolejnym pięciu rodzinom z Syrii. Z góry dziękujemy za okazaną solidarność z potrzebującymi rodzinami w Syrii.
 13. PZC organizuje od poniedziałku do przyszłej niedzieli wielkanocną zbiórkę żywności w celu przygotowania paczek na święta dla najuboższych rodzin z naszej parafii. Artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne na ich zakup będzie można składać w salce w kościele – w dni powszednie na pół godziny przed wieczorną Mszą św. oraz w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Zbiórka artykułów żywnościowych oraz pieniędzy do puszek będzie prowadzona również w piątek i sobotę w pobliskich marketach: „Biedronka”, „Intermarche”, „Kaufland”.
 14. Serdecznie zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w nocy z 12 na 13 kwietnia. EDK polega na rozważaniu męki Jezusa podczas długiej, pieszej, nocnej wędrówki. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej www.edk.org.pl. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 19.oo w salce przy kościele.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o bazylice Bożego Ciała w Krakowie; o tajemnicy zwiastowania; dodatek: książeczka z rachunkiem sumienia);

- „Niedziela“ (o obronie ludzkiego życia;  o jubileuszowym rejsie „Daru Młodzieży“; o męskiej Drodze Odważnych).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 15 kwietnia o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę o godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Szymanowskiego z nr 9, 11, 13, 15.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie. Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszki na dzieło „Ad gentes“ wspierające misje.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.