NIEDZIELA III TYGODNIA ZWYKŁEGO – 27 stycznia

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  ++Emilia, Olga, Jan, Władysław KOWALCZUKOWSCY

10.00  +Janina RYBCZYŃSKA (7 rocz. śm.) ++rodzice, teściowie

11.30  Za Parafian

11.30  +Stefania (3 rocz. śm.) +Edward

13.00  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Mileny KOZIŃSKIEJ w 10 rocz. urodzin, dla Michała KOZIŃSKIEGO oraz dla Wiktorii, Teresy i Hansa z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Za Parafian

 

PONIEDZIAŁEK –28 stycznia – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Jan PĘKALA (intencja od Tomasza Pękala z rodziną)

18.00  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

 

WTOREK – 29 stycznia

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  W intencjach polecanych św. Józefowi

 

ŚRODA – 30 stycznia

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  W intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko, Prezbitera

06.30  +Józefa KAJZER (miesiąc po śmierci)

06.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  +Jan PĘKALA (intencja od uczestników pogrzebu)

 

PIĄTEK – 01 lutego

06.30  O bł. Boże, potrzebne łaski dla Tymoteusza w 7 rocz. urodzin i dla całej rodziny

06.30  +Irena SZWAJCER (intencja od uczestników pogrzebu)

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA – 02 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

06.30  ++Marianna, Adam, Stanisław, Zofia, Kazimierz ++z rodz. SOCHAJ

10.00  +Jolanta SZYMLET (2 rocz. śm.) ++rodzice: Teresa, Stanisław SZYMLET

11.30  +Bronisław (9 rocz. śm.)

18.00  +Zygmunt KALINOWSKI (21 rocz. śm.)

 

NIEDZIELA IV TYGODNIA ZWYKŁEGO – 03 lutego

07.00  +Anna POŻARYCKA (5 rocz. śm.) +Bronisław POŻARYCKI

08.30  Intencja Żywego Różańca

10.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego z nr 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51

11.30  Za Parafian

11.30  +Zygmunt RELIGA (5 rocz. śm.)

13.00  ++Regina, Antoni, Stanisław, Leon IRSCY ++Wanda, Władysław DUBOWSCY ++Jakub, Katarzyna IRSCY

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, dary Ducha Św. dla Ignacego w 18 rocz. urodzin

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  ++Aleksander, Marek, Rozalia