NIEDZIELA II TYGODNIA ZWYKŁEGO – 20 stycznia

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  +Zdzisław BUCZYŃSKI (5 rocz. śm.)

10.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego z nr 25, 27, 29, 31, 33, 35

11.30  O bł. Boże dla Babć i Dziadków z okazji ich święta

11.30  +Bronisław ĆWIKŁA ++rodzice: Janina, Jan +Zofia

13.00  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Ireny i Bronisława GRETKIEREWICZ w 40 rocz. ślubu

18.00  Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Genowefy GRUCHAŁA w 80 rocz. urodzin (intencja od dzieci i wnuków)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Za Parafian

 

PONIEDZIAŁEK –21 stycznia – Wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy

06.30  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

18.00  +Elżbieta SZEBLEWSKA (1 rocz. śm.)

 

WTOREK – 22 stycznia

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  +Edward BARTKIEWICZ (8 miesiąc po śm.)

 

ŚRODA – 23 stycznia

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Helena ROSIAK (intencja od uczestników pogrzebu)

18.00  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

 

CZWARTEK – 24 stycznia – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Teresa TURKOWSKA (intencja od Arkadiusza z rodziną)

18.00  Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej

 

PIĄTEK – 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

06.30  +Bronisława (20 rocz. śm.)

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Antoni UJAZDOWSKI

18.00  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

 

SOBOTA – 26 stycznia – Wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa

06.30  ++rodzice: Maria, Franciszek ++siostry: Anna, Agnieszka ++Tadeusz, Bronisław, Janina

06.30  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

06.30  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  +Janina KICUŁA (2 rocz. śm.)

 

NIEDZIELA III TYGODNIA ZWYKŁEGO – 27 stycznia

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  ++Emilia, Olga, Jan, Władysław KOWALCZUKOWSCY

10.00  +Janina RYBCZYŃSKA (7 rocz. śm.) ++rodzice, teściowie

11.30  Za Parafian

11.30  +Stefania (3 rocz. śm.) +Edward

13.00  +Maria OLKIEWICZ (gregoriańska)

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Mileny KOZIŃSKIEJ w 10 rocz. urodzin, dla Michała KOZIŃSKIEGO oraz dla Wiktorii, Teresy i Hansa z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Za Parafian