NIEDZIELA – 02 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

07.00  +Jolanta SZYMLET (3 rocz. śm.) ++rodzice: Teresa, Stanisław SZYMLET

08.30  Za chorych, cierpiących, samotnych, osoby w podeszłym wieku o potrzebne łaski oraz ufność w Miłosierdzie Boże (intencja Żywego Różańca)

10.00  +Bronisław (10 rocz. śm.)

11.30  +Anna POŻARYCKA (6 rocz. śm.) +Bronisław POŻARYCKI

11.30  +Natalia BLACHOWSKA (3 rocz. śm.) ++z rodz. BLACHOWSKICH, KUBIAK

13.00  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

18.00  O bł. Boże, opiekę MB dla nowożeńców Dagmary i Pawła

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Wanda SIEMASZKO (2 rocz. śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 03 lutego

06.30  Za dusze oczyszczające się w czyśćcu

18.00  O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Marii NAJDEK

18.00  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

 

WTOREK – 04 lutego

06.30  ++Stanisław, Wiktoria ROJEK +Jan KUDEŁKO

18.00  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

18.00  ++Marianna, Adam, Stanisław, Zofia, Kazimierz ++z rodz. SOCHAJ

 

ŚRODA – 05 lutego – Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy

06.30  O zdrowie i bł. Boże dla Marianny ŁASZCZYCH

18.00  O zdrowie i bł. Boże dla Genowefy PRABUDZKIEJ

18.00  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

 

CZWARTEK – 06 lutego – Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

06.30  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

18.00  O powołania do służby Bożej i za powołanych (intencja od Przyjaciół Paradyża i Żywego Różańca)

18.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, zdrowie dla Tymoteusza w 8 rocz. urodzin i o łaski dla rodziny

 

PIĄTEK – 07 lutego

06.30  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA – 08 lutego

06.30  +Mariusz BOROWSKI (intencja od uczestników pogrzebu)

18.00  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

18.00  +Ireneusz BUJEK (intencja od rodziny Morawskich)

 

NIEDZIELA V TYGODNIA ZWYKŁEGO – 09 lutego

07.00  +Kazimiera (7 rocz. śm.) ++dziadkowie

08.30  +Stanisław PRZYBYLSKI (10 rocz. śm.)

10.00  +Ryszard GAJDEMSKI (1 rocz. śm, intencja od koleżanek i kolegów z „Solidarności”)

11.30  +Zygmunt RELIGA (6 rocz. śm.)

11.30  +Władysława BOLEWSKA (gregoriańska)

13.00  +Marian FITRZYK (5 rocz. śm.) ++rodzice: Stanisław, Anna FITRZYK

18.00  +Piotr JANICKI (13 rocz. śm.) ++Janina, Andrzej, Helena, Antoni

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +ks. Ryszard NOWAK