NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 02 czerwca

07.00  +Janina PIWKO (20 rocz. śm.) +Tomasz PIWKO

08.30  Intencja Żywego Różańca

10.00  ++Janina, Tadeusz OSZMANIEC

11.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski dla Marianny SALAMON z ok. 67 urodzin i imienin

13.00 O bł. Boże dla wszystkich dzieci

18.00  +Jadwiga DAWIDOWICZ (20 rocz. śm.) +Jan DAWIDOWICZ +Bronisław BRZOZOWSKI

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +ks. Zygmunt MALICKI

 

PONIEDZIAŁEK – 03 czerwca – Wspomnienie świętych Męczenników, Karola Lwangi i Towarzyszy

06.30  O uzdrowienie z ciężkiej choroby i bł. Boże dla Renaty STAPIŃSKIEJ

18.00  W intencjach PZC i GWU

 

WTOREK – 04 czerwca

06.30  ++rodzice: Maria, Franciszek WŁODYKA

18.00  +Zofia ++z rodzin: EBERTOWSKICH, POMORSKICH

 

ŚRODA – 05 czerwca – Wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika

06.30  +ks. Jan ZYCH

18.00  O wytrwałość w cierpieniu i zdrowie dla chorych z Róży św. Anny i o siły w opiece nad chorymi dla Julii i innych osób

18.00  +Zygmunt KURIATA (16 rocz. śm.)

 

CZWARTEK – 06 czerwca

06.30  Za Parafian

18.00  O powołania do służby Bożej i za powołanych (intencja od Przyjaciół Paradyża i Żywego Różańca)

 

PIĄTEK – 07 czerwca

06.30  Za Parafian

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA – 08 czerwca – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

06.30  +Wanda KĘDZIERSKA (intencja od uczestników pogrzebu)

15.30  Msza św. z Chrztem: Emilia PIRÓG

16.30  Msza św. z Chrztem: Maksymilian TALARSKI

18.00  +Jan DUDZIAK (9 rocz. śm.)

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 09 czerwca

07.00  ++Franciszek, Maria, Piotr, Hima, Janusz

08.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr 66, 68

10.00  +Aleksander CZAIŃSKI (7 rocz. śm.) ++Aniela, Czesław

11.30  +Józef FRYDRYSZAK (10 rocz. śm.)

11.30  +Zdzisław CIESIÓŁKA (16 rocz. śm.) ++z rodziny ++Jan, Halina, Zbigniew, Maria, Józef KOLASA

13.00  +Janusz WINNIK (2 rocz. śm.)

18.00  +Renata ŁEPUCH ++Edward, Wiktoria, Mirosław WAŻNY

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Jan ZYCH