NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28 kwietnia

07.00  Dziękczynna za okazane Miłosierdzie, z prośbą o dalsze bł. Boże dla córki

08.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Aleksandry, Pawła i ich dzieci w 4 rocz. ślubu

10.00  ++z rodz. CZUCZWARÓW, SKRZYPCZAKÓW, KLIKUSZEWSKICH

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które mają otrzymać łaskę Chrztu św.

11.30  ++Leokadia, Weronika, Wacław, Władysława KOZŁOWSCY

11.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

13.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Leny KOZIK w rocz. urodzin

13.00  ++Maria, Marek STONOGA

18.00  +Władysław CZYŻOWSKI (3 rocz. śm.)

18.00  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Andrzej (20 rocz. śm.) ++Aniela, Tomasz

 

PONIEDZIAŁEK – 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy, Doktora Kościoła, Patronki Europy

06.30  +Kazimiera JAHN (2 mies. po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)

06.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

18.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

18.00  +Zbigniew SEREDA (4 rocz. śm.)

 

WTOREK – 30 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa, Męczennika, Patrona Polski

06.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

06.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

18.00  W intencjach polecanych św. Józefowi

 

ŚRODA – 01 maja

06.30  +Wiesław BORTNIK (2 rocz. śm.)

06.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

18.00  ++Emilia, Józef KOWALEWSCY ++Genowefa, Władysław BIENIAS ++Maria, Kazimierz CHRZCZONOWSCY ++z rodziny

18.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

 

CZWARTEK – 02 maja – Wspomnienie św. Atanazego, Biskupa, Doktora Kościoła

06.30  +Helena ROMBALSKA (intencja od uczestników pogrzebu)

06.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

18.00  O powołania do Służby Bożej i za powołanych (intencja od Przyjaciół Paradyża i Żywego Różańca)

18.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

 

PIĄTEK – 03 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

07.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski dla Jagody i Aleksandra w 65 rocz. urodzin

08.30  ++Stefania, Wojciech ABSYL

10.00  ++szwagrowie: Czesław, Franciszek, Jan

11.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

13.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Za Parafian

 

SOBOTA – 04 maja – Wspomnienie św. Floriana, Męczennika

06.30  +Helena RYCHLICKA (6 rocz. śm.) +Eugeniusz RYCHLICKI ++Maria, Jan KOLAS ++z rodziny

13.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, moc Ducha Św. dla Reginy i Edwarda w 60 rocz. ślubu i o łaski dla dzieci, wnuków i prawnuków

14.30  Msza św. z Chrztem św.: Julia WĄSOWICZ

18.00  +Florian STEFANIAK ++Zofia, Jan LEBELT

18.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 05 maja

07.00  +Bolesław (22 rocz. śm.) ++Helena, Janusz IWULSCY

08.30  Intencja Żywego Różańca

10.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

11.30  +Halina MAKOHONIK (5 rocz. śm.) ++rodzice

11.30  ++Maria, Konrad NOWAKOWSCY ++Rozalia, Jan BAJCER

13.00  +Dominika SIEJA (w dniu urodzin)

18.00  +Wacław SAJDAK (29 rocz. śm.) ++Alicja, Zbigniew, Janusz, Krystyna

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Za Parafian