NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21 kwietnia

06.00  Za Parafian

08.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

10.00  +Feliksa TYTKO (21 rocz. śm.) +Ludwik TYTKO (16 rocz. śm.) +Anna TYTKO +Bronisława TYTKO (9 rocz. śm.)

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dziecko, które ma otrzymać łaskę Chrztu św.

11.30  +Wanda OSMAŃSKA (3 rocz. śm.) +Stefan OSMAŃSKI

11.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

13.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Marzeny i Janusza LEWANDOWSKICH w 25 rocz. ślubu (intencja od rodziców, dzieci i chrześnicy)

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, zdrowie dla Wiktora PATYK w 93 rocz. urodzin

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Jan WROŃSKI (14 rocz. śm.)

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 22 kwietnia

07.00  +Józef KRUKOWSKI (intencja od uczestników pogrzebu)

08.30  ++Leon, Franciszka, Eugeniusz LEWANDOWSCY

10.00  +Marian KUBIAK (8 rocz. śm.)

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dziecko, które ma otrzymać łaskę Chrztu św.

11.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

13.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Stefanii KOSTECKIEJ w 94 rocz. urodzin

18.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  ++Józef, Agata, Julia, Stefan MELSCY ++z rodziny

 

WTOREK WIELKANOCNY – 23 kwietnia

06.30  +Józef RUDA (2 mies. po śm. – intencja od uczestników pogrzebu)

18.00  +Michał TRACZ (gregoriańska)

 

ŚRODA WIELKANOCNA – 24 kwietnia

06.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

18.00  W intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK WIELKANOCNY – 25 kwietnia

06.30  ++Adela, Bronisław WĄSOWICZ

06.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

18.00  Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej

 

PIĄTEK WIELKANOCNY – 26 kwietnia

06.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

06.30  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Ireny w 80 rocz. urodzin i o łaski dla rodziny

18.00  +Jan PĘKALA

 

SOBOTA WIELKANOCNA – 27 kwietnia

06.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Bogdana i Jana w 60 rocz. urodzin

06.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

15.30  Msza św. ślubna: Adam BOBLA i Marta KRASOWSKA

16.45  Msza św. z Chrztem św.: Gabriela AUCHIMOWICZ

18.00  +Halina (6 rocz. śm.) ++rodzice: ++Józef, Anna

18.00  +Zbigniew LEKSA (6 rocz. śm.) ++Władysława, Franciszek LEKSA +Andrzej BARTOCHA

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28 kwietnia

07.00  Dziękczynna za okazane Miłosierdzie, z prośbą o dalsze bł. Boże dla córki

08.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Aleksandry, Pawła i ich dzieci w 4 rocz. ślubu

10.00  ++z rodz. CZUCZWARÓW, SKRZYPCZAKÓW, KLIKUSZEWSKICH

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które mają otrzymać łaskę Chrztu św.

11.30  ++Leokadia, Weronika, Wacław, Władysława KOZŁOWSCY

11.30  +Michał TRACZ (gregoriańska)

13.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Leny KOZIK w rocz. urodzin

13.00  ++Maria, Marek STONOGA

18.00  +Władysław CZYŻOWSKI (3 rocz. śm.)

18.00  +Hermina KUSIOR (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Andrzej (20 rocz. śm.) ++Aniela, Tomasz