III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24 marca

07.00  ++Paulina, Bazyli PISARCZYK ++z rodziny

08.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego z nr 40, 42

10.00  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dziecko, które ma otrzymać łaskę Chrztu św.

11.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego z nr parzystych od 26 do 38

13.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego z nr 54, 56

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Czesławy WOŹNIAK w 92 rocz. urodzin

18.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr parzystych od 2 do 18

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Janina JASION (intencja od uczestników pogrzebu)

 

PONIEDZIAŁEK – 25 marca – Uroczystości Zwiastowania NMP

06.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Marty i Marka w 11 rocz. ślubu

06.30  ++Grzegorz, Anna, Jan

18.00  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

 

WTOREK – 26 marca

10.00  +Andrzej KAMIŃSKI (intencja od uczestników pogrzebu)

18.00  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

 

ŚRODA – 27 marca

06.30  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

18.00  W intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  +Janina JASION (intencja od siostrzenic: Ireny, Zosi, Jasi, Wiesi)

 

CZWARTEK – 28 marca

06.30  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

18.00  Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej

18.00  +Czesława KURPIAS (2 rocz. śm.) +Józef KURPIAS (30 rocz. śm.) +Barbara POTRZYKOWSKA (intencja od bratanicy Agnieszki)

 

PIĄTEK – 29 marca

06.30  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

18.00  +Jan PĘKALA

18.00  +Kazimiera STALEWSKA +Józef WRZOSEK

 

SOBOTA – 30 marca

06.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Józefa w 64 rocz. urodzin, dla Krystiana w 13 rocz. urodzin, dla Józefa w 37 rocz. urodzin; o łaski dla całej rodziny i umocnienie w wierze dla wszystkich

18.00  +Stanisław CHUDY (gregoriańska)

18.00  +Stanisław DUSZEŃKO (5 rocz. śm.) +Feliks PYĆ +Stanisław DUSZEŃKO

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 marca

07.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr parzystych od 32 do 42

08.30  ++rodzice: Rozalia, Wojciech ++bracia: Antoni, Stanisław, Eugeniusz +bratanek Klaudiusz ++z rodz. SENYK +Zofia POGORZELEC (babcia)

10.00  ++Katarzyna, Tadeusz SENYK +Leon

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dziecko, które ma otrzymać łaskę Chrztu św.

11.30  Dziękczynna, o bł. Boże, opiekę MB dla Krystyny i Zbigniewa ZYCHOWSKICH w 50 rocz. ślubu

11.30  +Zenon DUDZIC (6 rocz. śm.) ++rodzice

13.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr parzystych od 20 do 30

18.00  ++Anna, Jan PURTAK

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  +Stanisław MACKIEWICZ +Maria MACKIEWICZ +Ryszard MACKIEWICZ ++z rodz. MACKIEWICZÓW, KRZYWICKICH