1. Nabożeństwo z modlitwa różańcową dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Trwa nowenna przed beatyfikacją ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Będzie odprawiana od poniedziałku codziennie po wieczornej Mszy św., dzisiaj w czasie nabożeństwa różańcowego.
  3. Nabożeństwo ku czci św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. Święto Narodzenia NMP przypada w środę. Na Mszach św. o godz. 6.30 i 18.00 poświęcenie nasion.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Święto Rocznicy Poświęcenie Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp. przypada w czwartek. Pamiętajmy o modlitwie za pasterzy i wiernych naszej diecezji.
  7. Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio o uzdrowienie duszy i ciała w czwartek o godz. 18.00. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Krzysztof Burzyński. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w sobotę o godz. 16.30 w kościele.
  10. Nauka przed Chrztem św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  11. Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00. Prosimy, aby osoby niezwiązane z dziećmi komunijnymi, wybrały inną Mszę św.
  12. Spotkanie Zelatorów róż różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w salce na plebanii.
  13. Kurs Przedmałżeński odbędzie się  w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Żarach. Rozpoczęcie kursu w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Nauki głoszone będą w ciągu tygodnia o godzinie 18.40.
  14. Bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.

- „Niedziela“ (artykuły: o bolesnym problemie samobójstw; o Kongresie Eucharystycznym w Budapeszcie; o tygodniach maryjnych);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o imigrantach na wschodniej granicy; o śmierci Lucii, która spowodowała lawinę dobra; o zakonnicach w różowych habitach);

- „Gość Extra“ (o nowych błogosławionych: ks. Prymasie Wyszyńskim i s. Róży Czackiej – 10 zł).

Ponadto w zakrystii można nabyć, w cenie 5 zł, kalendarze religijne na rok 2022.

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.

Przeczytaj

Spotkania formacyjne

Spotkania formacyjne dla dzieci i młodzieży

Biała Armia i nauka śpiewu