Etap Rejonowy – Żary 12 kwietnia 2008 r.

Do Etapu Rejonowego rozgrywek przystąpiły najlepsze drużyny z Dekanatów Łęknica, Żagań, Żary, w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła średnia.
Rozgrywki miały miejsce na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach.

W kategorii Szkół ponadgimnazjalnych wygrała drużyna ministrantów z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z Żar.

W kategorii Gimnazjum ministranci z parafii św. Józefa w Żarach pokonali drużynę ministrantów z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żaganiu 5:2 zajmując I miejsce w rejonie.

Wśród ministrantów ze szkół podstawowych drużyna z parafii św. Mikołaja z Jelenina uległa ministrantom z parafii św. Józefa w Żarach 1:3. Pierwsze miejsce zajęli ministranci ze św. Józefa z Żar.

Trzy drużyny zwycięskie Rejonu Łęknica, Żagań, Żary - awansowały do dalszych rozgrywek w Strefie, które zostaną rozegrane ze zwycięzcami 3 zielonogórskich dekanatów – Rejonu Zielona Góra w dniu 26 kwietnia 2008 r. o godz. 10.30 na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach.
Na finał do Paradyża 12 maja 2008 r. pojadą zwycięzcy Strefy.

Życzymy sukcesów!

Króluj nam Chryste!