PROBOSZCZ:

Ks. kan. Janusz Mikołajewicz (1.08.2017)

WIKARZY:

Ks. Andrzej Hładki (23.08.2013)

 Ks. Bartosz Orlicki (25.08.2016)

 


 

Pamięć ludzka jest krótka, dlatego warto nieraz przypomnieć sobie w modlitwie także tych księży którzy pracowali w naszej parafii w poprzednich latach. Wzmacniajmy ich poprzez modlitwę, w ich codziennej posłudze.

 

Ks. kan. Stanisław Pojnar - Proboszcz (25.08.1992 - 30.07.2017)

 

Ks. Andrzej Maciejewski (2014-2016)

 

Ks. Tomasz Dobrowolski  (2011-2014)

 

Ks. Arkadiusz Cygański (2009-2013)

 

Ks. Marek Orpel (2008-2009)

 

Ks. Paweł Ptak (2008-2009)

 

Ks. Marcin Gwóźdź (2007-2011)

 

Ks. Jarosław Leśny (2004-2008)

 

Ks. Piotr Napieralski (2003-2007)

 

Ks. Andrzej Turski (2002-2003)

Zdjęcie w przygotowaniu

 

Ks. Marcin Kliszcz (2001-2004)

 

Ks. Jarosław Barwiński (1998-2002)

 

Ks. Zbigniew Nosal (1995-2001)

 

Ks. Jarosław Paprocki (1992-1995)