XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 września
07.00 +Bronisław POŻARYCKI (1 rocz. śm.) +Anna POŻARYCKA
08.30 +Zygmunt KASZUBA (5 rocz. śm.) +Franciszka, Tadeusz
10.00 ++rodzice: Stefania SKOWROŃSKA (13 rocz. śm.) +Henryk SKOWROŃSKI
11.30 +Władysława KOZŁOWSKA (5 rocz. śm.)
13.00 +Romuald KUDŁA (1 rocz. śm.)
18.00 +Jan ŁUBA (6 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 25 września – Wspomnienie Błogosławionego Władysława z Gielniowa, Kapłana
06.30 W pewnej intencji
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Moniuszki z nr 36
18.00 +Elżbieta MILICZENKO (intencja od uczestników pogrzebu)

WTOREK – 26 września
06.30 W pewnej intencji
18.00 W intencjach zanoszonych do Boga podczas Nowenny i Różańca Tajemnic Świętego Józefa Oblubieńca
18.00 +Grażyna WRÓBEL (3 rocz. śm.)

ŚRODA – 27 września – Wspomnienie Świętego Wincentego a Paulo, Kapłana
06.30 W pewnej intencji
18.00 O bł. Boże dla Marioli i Zdzisława (intencja od uczestników ślubu)
18.00 +Jan KRYSZCZYŃSKI (intencja od Krysi)

CZWARTEK – 28 września – Wspomnienie Świętego Wacława, Męczennika
06.30 +Teresa KUŁAKOWSKA (25 rocz. śm.) ++rodzice
18.00 Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
18.00 ++Czesław CISŁO (10 rocz. śm.) ++z rodz. MYSIOR: Teresa, Adam ++Damian, Artur

PIĄTEK – 29 września – Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
06.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Marii NOWAK w 80 rocznicę urodzin i o łaski dla całej rodziny
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę Archaniołów dla dzieci, wnuków i całej rodziny
18.00 ++rodzice: Władysław (rocz. śm.), Eugenia ++rodzeństwo: Marian, Ryszard

SOBOTA – 30 września – Wspomnienie Świętego Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła
06.30 W pewnej intencji
14.00 Msza Święta chrzcielna: Alexander BOBLA
15.00 Msza Święta ślubna: Daniel SZYLKIEWICZ i Sandra LUSZKA
16.00 Msza Święta ślubna: Jakub SETA i Marta BONKE
18.00 Dziękczynna, z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Michała z okazji 30 rocznicy urodzin i imienin

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 września

07.00  Dziękczynna, z prośbą o potrzebne łaski i wiarę dla Mirosławy i Leszka z okazji 35 rocznicy ślubu

08.30  +Teresa SZYMLET (21 rocz. śm.) ++rodzice

10.00  +Zbigniew WĘGRZYN (19 rocz. śm.) ++Wacław, Alicja, Janusz, Krystyna

11.30  ++Agnieszka, Franciszek RZEŹNIK

13.00  ++Irena, Antoni, Elżbieta CZARNECCY +Józefa KOŁODYŃSKA ++z rodziny

18.00  ++Urszula, Jadwiga PAZERA ++Anna, Edward STYŚ

 

PONIEDZIAŁEK – 18 września – Święto Świętego Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski

06.30  ++rodzice: Janina, Franciszek ORZECHOWSCY +Halina

18.00  +Ryszard JAKUBOWSKI (25 rocz. śm.)

18.00  ++rodzice: Magdalena, Jan MAĆKÓW ++rodzeństwo

18.00  +Henryk ULRYCH (2 rocz. śm.) +Rozalia ULRYCH (3 rocz. śm.) +Józef ZGOLAK

 

WTOREK – 19 września

06.30  +Krystyna NIEWIADOMSKA

18.00  O bł. Boże, opiekę NMP dla Ks. Kanonika Stanisława z okazji imienin

18.00  O bł. Boże dla Elżbiet i Patryka KORWIN-PIOTROWSKICH (intencja od uczestników ślubu)

18.00  +Jerzy BROJEK (21 rocz. śm.)

18.00  ++Janina, Stefan, Władysław

 

ŚRODA – 20 września – Wspomnienie Świętych Męczenników: Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong i Towarzyszy

06.30  +Zygmunt JERSKI (2 miesiące po pogrzebie)

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Lucyny i Krzysztofa w 10 rocznicę ślubu

18.00  +syn Sławomir WROTECKI (10 rocz. śm.)

 

CZWARTEK – 21 września – Święto Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

06.30  W pewnej intencji

18.00  Intencja Wspólnoty Krwi Chrystusa

18.00  ++rodzice: Bronisława, Marian +brat Stanisław ++dziadkowie

 

PIĄTEK – 22 września

06.30  W pewnej intencji

18.00  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Moniuszki z nr 50, 50A, B, C, D

18.00  +Teresa GIELICZ (1 rocz. śm.)

 

SOBOTA – 23 września – Wspomnienie Świętego Pio z Pietrelciny, Kapłana

06.30  W pewnej intencji

18.00  +Faustyna KASPRZAK

18.00  ++Agnieszka, Franciszek RZEŹNIK

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 września

07.00  O bł. Boże, opiekę NMP dla mieszkańców ul. Moniuszki z numerów 42 i 46

08.30  O bł. Boże, opiekę NMP dla mieszkańców ul. Paderewskiego 62/18

10.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Patrycji z okazji urodzin i imienin

11.30  O bł. Boże, opiekę NMP dla mieszkańców ul. Paderewskiego z numerów od 78 do 84

13.00  O bł. Boże, opiekę NMP dla mieszkańców ul. Chopina z numerów od 23 do 29

18.00  +Józef BECHYNE

PONIEDZIAŁEK – 11 września

06.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  +Stefania PISKOROWSKA (3 rocz. śm.) +Edmund PISKOROWSKI ++Irena, Piotr, Eugeniusz, Stanisław z rodz. GLAZ

18.00  ++Joanna, Stanisław, Anna, Władysław

 

WTOREK – 12 września

06.30  W pewnej intencji

18.00  O łaskę wiary i nawrócenie dla Jacka i Emiliana

18.00  O bł. Boże dla Agaty i Grzegorza TARGOŃSKICH (intencja od uczestników ślubu)

18.00  ++rodzice: Janina i Dominik ++teściowie: Ludwika, Michał +zięć: Włodzimierz (10 rocz. śm.)

 

ŚRODA – 13 września – Wspomnienie Świętego Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła

06.30  W pewnej intencji

18.00  +Łukasz PAŃKO (6 rocz. śm.)

18.00  +Józefa (12 rocz. śm.) +Marian BIERNAT

 

CZWARTEK – 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

06.30  W pewnej intencji

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Ireny i Stanisława w 48 rocznicę ślubu oraz o łaski dla dzieci i wnuków

18.00  +Jadwiga KOŁECKA (2 rocz. śm.) ++rodzice: Agnieszka, Ludwik

 

PIĄTEK – 15 września – Wspomnienie NMP Bolesnej

06.30  +Kazimiera KĄKOL (intencja od uczestników pogrzebu)

18.00  +Jan CZAHAJDA (5 rocz. śm.)

18.00  O bł. Boże, opiekę NMP dla mieszkańców ul. Moniuszki z numerów od 1 do 26

 

SOBOTA – 16 września – Wspomnienie Świętych Męczenników: Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa

06.30  +Władysław DZIDUSZKO (intencja od uczestników pogrzebu)

15.00  Msza Święta chrzcielna: Miłosz MATUSZEWSKI

16.00  Msza Święta ślubna: Daniel TOPOROWSKI i Malwina TUGA

18.00  W intencji Radia Maryja, telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych

 

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 września

07.00  ++rodzice: Stefania, Władysław +babcia Eudoksja +bratanica Honorata

08.30  Intencja Żywego Różańca: o bł. Boże dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w nowym roku szkolnym

10.00  ++Katarzyna, Jan, Adolf BABIJ

11.30  O bł. Boże, opiekę NMP dla Eugeniusza z okazji imienin

13.00  Za Parafian

18.00  ++rodzice: Honorata, Tadeusz KŁUDKOWSCY ++rodzeństwo: Sabina, Zdzisława, Zdzisław, Kazimierz

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 sierpnia

07.00  W pewnej intencji

08.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego 74

10.00  +Krzysztof SZCZEPAŃSKI

11.30  ++Anna, Józef WOSZCZYŁO +Zygmunt RELIGA

13.00  ++Józefa, Kazimierz BARAŃSCY ++z rodziny

18.00  ++rodzice: Katarzyna, Michał DWORNICCY

 

PONIEDZIAŁEK – 28 sierpnia – Wspomnienie Świętego Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła

06.30  W pewnej intencji

06.30  +ks. Edward JAGODZIŃSKI

18.00  ++ Agnieszka, Ludwik ++rodzice ++z rodziny

 

WTOREK – 29 sierpnia – Wspomnienie NMP Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela

06.30  W pewnej intencji

06.30  +ks. Edward JAGODZIŃSKI

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski dla Magdaleny i Grzegorza, a także ich dziecka w rocznicę ślubu (intencja od rodziców)

 

ŚRODA – 30 sierpnia

06.30  W pewnej intencji

06.30  +Edward JAGODZIŃSKI

18.00  +Jan KRYSZCZYŃSKI (intencja od Basi)

 

CZWARTEK – 31 sierpnia

06.30  W pewnej intencji

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski dla Karoliny, Olgi, Wiktorii, Zuzanny z okazji urodzin

18.00  O bł. Boże, zdrowie i pomoc Bożą w życiu dla Krzysztofa

 

PIĄTEK – 01 września – Wspomnienie Błogosławionej Bronisławy, Dziewicy

06.30  W pewnej intencji

09.00  W intencji Weteranów walk o niepodległość Ojczyzny

16.30  Za dusze oczyszczające się w czyśćcu

18.00  +Kazimierz TURCZYN ++Katarzyna, Antoni WINNICCY

 

SOBOTA – 02 września

06.30  Wynagradzająca czyny tych, którzy profanują wizerunki NMP

17.00  Msza Święta ślubna: Sebastian SZUTER i Ewa WILCZYŃSKA

18.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Mikołaja w 80 rocznicę urodzin

18.00  +Stanisław KULBIDA (9 rocz. śm.)

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 sierpnia

07.00  O łaskę zdrowia dla Urszuli i bł. Boże dla całej rodziny

08.30  +Stanisław PASTURCZAK (5 rocz. śm.) +Irena ++z rodz. PASTURCZAKÓW, ANDRZEJCZAKÓW, MADEJÓW

10.00  +Ryszard PROSZEK (1 rocz. śm.) ++rodzice: Regina, Tadeusz

11.30  O bł. Boże, opiekę NMP dla Jacka GRYCZYŃSKIEGO z okazji imienin

13.00  +Tomasz ORLAK (2 rocz. śm.) +Stanisława ORLAK ++Anna, Michał KUŃCZAK

18.00  ++Anna, Alfons WAŁDOCH ++rodzice z obojga stron

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 sierpnia

07.00  ++Józef, Marian z rodz. BIERNAT

08.30  +Franciszka JASTRZĄB (2 rocz. śm.) +Stanisław JASTRZĄB (5 rocz. śm.)

10.00  O bł. Boże, opiekę NMP dla mieszkańców ul. Paderewskiego 70

11.30  ++rodzice: Maria, Marek STONOGA

13.00  +Karol KUCZYŃSKI (4 rocz. śm.)

18.00  +Kazimiera KŁUDKOWSKA (16 rocz. śm.)

Intencje Mszy świętych podawane na stronie internetowej były zapisane w wersji elektronicznej kilka dni przed datą pierwszej widniejącej w tym spisie intencji.

Ks. Bartosz dokonał tego spisu do wydania gazetki parafialnej „Głos świętego Józefa” i w między czasie mogły być dopisane nowe intencje lub dokonane uzupełnienia.