III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Janiny i Władysława w 50 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Antoni OKOŁOTOWICZ ++Jadwiga, Michał DUSZEŃKO +Agata LENDA
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Jolanty i Mirosława w 35 rocz. ślubu
11.30 +Emil KANIUKA (20 rocz. śm.) ++Olga, Jan
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Marii i Jana BIENIAS w 50 rocznicę ślubu
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od chrześniaka Wojciecha z żoną i córkami)

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08 kwietnia – Święto Miłosierdzia Bożego
07.00 +Maria ZELEK (24 rocz. śm.)
08.30 O zdrowie i łaski dla członków Żywego Różańca (intencja ŻR)
10.00 O Miłosierdzie Boże i bł. Boże dla córki
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 ++Jan, Katarzyna, Jan, Maria, Bronisław
13.00 +Jan KUDEŁKO
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

PONIEDZIAŁEK – 09 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
06.30 O bł. Boże, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Marcina
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

WTOREK – 10 kwietnia
06.30 +Bolesław KOPCZYŃSKI (28 rocz. śm.)
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Andrzej (12 rocz. śm.)

ŚRODA – 11 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Anna TURKOWSKA (intencja od bratowej Alicji z rodziną)

CZWARTEK – 12 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostrzeńca Damiana z rodziną)

PIĄTEK – 13 kwietnia
06.30 +syn Ryszard KOŁOMYJSKI (19 rocz. śm.) ++rodzice: Kazimierz, Waleria GERLACH
18.00 Za ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej
18.00 +Tadeusz BAJCER (32 rocz. śm.)
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

SOBOTA – 14 kwietnia
06.30 +Wiesław WIŚNIEWSKI (intencja od uczestników pogrzebu)
13.50 Msza św. ślubna: Marcin SOKALSKI i Elżbieta SOKALSKA (rod. JEREMICZ)
15.00 Msza św. ślubna: Kamil TELAKOWIEC i Justyna TELAKOWIEC (rod. LUBERDA)
16.10 Msza św. ślubna: Miłosz MLECZKOWSKI i Kamila CHUDA
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Janiny i Władysława w 50 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Antoni OKOŁOTOWICZ ++Jadwiga, Michał DUSZEŃKO +Agata LENDA
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Jolanty i Mirosława w 35 rocz. ślubu
11.30 +Emil KANIUKA (20 rocz. śm.) ++Olga, Jan
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Marii i Jana BIENIAS w 50 rocznicę ślubu
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od chrześniaka Wojciecha z żoną i córkami)

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01 kwietnia
06.00 Za Parafian
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Feliksa TYTKO (20 rocz. śm.) +Ludwik TYTKO (15 rocz. śm.) +Bronisława TYTKO (8 rocz. śm.) +Anna TYTKO
11.30 +Wanda OSMAŃSKA (2 rocz. śm.) +Stefan OSMAŃSKI
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 +Romuald KURDZIEL (1 rocz. śm.)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostry Ireny)

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 02 kwietnia
07.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodzin MIKOŁAJEWICZ, CISEK, GAJÓR
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Czesław LITWIŃCZUK (16 rocz. śm.)
11.30 +Zenon DUDZIC (5 rocz. śm.) ++rodzice z obojga stron
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 +Amelia ŁAZAR (2 rocz. śm.)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Weroniki GRYCZYŃSKIEJ w 18 rocznicę urodzin

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY – 03 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 W intencjach PZC
18.00 +Czesława KURPIAS (1 rocz. śm.) +Józef KURPIAS (29 rocz. śm.) +Barbara POTRZYKOWSKA (intencja od bratanicy Agnieszki)

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY – 04 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Jan KLOC (intencja od WKCh)
18.00 +Franciszek ROSIŃSKI (16 rocz. śm.)
18.00 +Jerzy WOŻNIAK ++Olga, Stanisław WOŹNIAK +Jan RĘBACZ

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 05 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 O powołania kapłańskie zakonne, misyjne i za już powołanych

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 06 kwietnia
06.30 +Eugeniusz ZELEK (4 rocz. śm.)
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 07 kwietnia
06.30 +Stanisława NOWAK (5 rocz. śm.) ++z rodz. NOWAKÓW, PAJĄKÓW
15.00 Msza św. chrzcielna
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08 kwietnia – Święto Miłosierdzia Bożego
07.00 +Maria ZELEK (24 rocz. śm.)
08.30 O zdrowie i łaski dla członków Żywego Różańca (intencja ŻR)
10.00 O Miłosierdzie Boże i bł. Boże dla córki
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 ++Jan, Katarzyna, Jan, Maria, Bronisław
13.00 +Jan KUDEŁKO
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ – 25 marca
07.00 ++rodzice: Rozalia, Wojciech ++bracia: Antoni, Stanisław, Eugeniusz +bratanek Klaudiusz +babcia Zofia
08.30 ++Paulina, Bazyli PISARCZYK
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny PALIGÓW
13.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny WITKOWSKICH i o łaski dla Łukasza z okazji imienin
18.00 ++rodzice: Franciszek, Janina ORZECHOWSCY +siostra Halina

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 26 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
06.30 +Irena SIEŃKO (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 ++Janusz, Elżbieta DROZD
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WIELKI WTOREK –27 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 W intencjach zanoszonych do Boga przez wstawiennictwo św. Józefa
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WIELKA ŚRODA – 28 marca
06.30 +Karol NOWAK (4 rocz. śm.)
18.00 W intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

WIELKI CZWARTEK – 29 marca
18.00 Za kapłanów, o powołania i za siostry zakonne (intencja od Przyjaciół Paradyża)
18.00 Za kapłanów wywodzących się z parafii, o powołania i za ministrantów (intencja od ŻR)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

WIELKI PIĄTEK – 30 marca
18.00 Liturgia Męki Pańskiej

WIELKA SOBOTA – 31 marca
20.00 Za Parafian
20.00 O bł. Boże, łaskę wiary, uwolnienia z uzależnień dla Krystiana, Józefa, Łukasza, Piotra z okazji imienin i urodzin

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01 kwietnia
06.00 Za Parafian
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Feliksa TYTKO (20 rocz. śm.) +Ludwik TYTKO (15 rocz. śm.) +Bronisława TYTKO (8 rocz. śm.) +Anna TYTKO
11.30 +Wanda OSMAŃSKA (2 rocz. śm.) +Stefan OSMAŃSKI
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 +Romuald KURDZIEL (1 rocz. śm.)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostry Ireny)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 marca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Barbary z okazji 70 rocznicy urodzin
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++Stanisław, Wiktoria ROJEK
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Macieja GÓRNEGO w 18 rocznicę urodzin
13.00 W intencji członków PZC i za osoby wspierające przygotowywanie śniadań roratnich
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny BAZIUKÓW

PONIEDZIAŁEK – 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 Za Parafian
18.00 +Józefa BURKA
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WTOREK –20 marca
06.30 +Anna CHMIELOWSKA (2 rocz. śm.)
06.30 +Michalina KUDŁA (intencja od uczestników pogrzebu)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

ŚRODA – 21 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Wiesław ŚPIEWAK (19 rocz. śm.)

CZWARTEK – 22 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
06.30 +Maria SZYMAŃSKA
18.00 W intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej

PIĄTEK – 23 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 ++Emilian, Agnieszka DOBOSZ
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 24 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Józef GARDOŃ (1 rocz. śm.)

NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ – 25 marca
07.00 ++rodzice: Rozalia, Wojciech ++bracia: Antoni, Stanisław, Eugeniusz +bratanek Klaudiusz +babcia Zofia
08.30 ++Paulina, Bazyli PISARCZYK
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny PALIGÓW
13.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny WITKOWSKICH i o łaski dla Łukasza z okazji imienin
18.00 ++rodzice: Franciszek, Janina ORZECHOWSCY +siostra Halina

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 marca
07.00 +Eugeniusz MUSZYŃSKI (9 rocz. śm.) +Zofia
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++rodzice z obojga stron +Krystyna ++bracia ++z rodziny
13.00 +Edward MOSKAŁA (6 rocz. śm.)
18.00 +Przemysław SMOLIK (18 rocz. śm.) +Paweł JANUSZ (28 rocz. śm.) ++z rodz. PATYK, JANUSZ, MILKA

PONIEDZIAŁEK – 12 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 ++Michał, Stanisława ŚWISTEK ++rodzeństwo
18.00 +Genowefa MASŁOWSKA (67 rocz. śm.)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WTOREK – 13 marca
06.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Dariusza
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
10.00 ++Łucja, Zbigniew TYLKOWSCY
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Moniki i Marty w rocznicę urodzin
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

ŚRODA – 14 marca
06.30 +Władysław WILKOSZ
10.00 W intencji chorych
16.00 +Stanisław ISKIERKA (4 rocz. śm.)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

CZWARTEK – 15 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 W intencji członków Wspólnoty Krwi Chrystusa, za ich rodziny, a także za zmarłych
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

PIĄTEK – 16 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 W intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i innych dzieł ewangelizacyjnych
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 17 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 W intencji mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 31, 41, 43, 45, 47
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 marca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Barbary z okazji 70 rocznicy urodzin
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++Stanisław, Wiktoria ROJEK
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Macieja GÓRNEGO w 18 rocznicę urodzin
13.00 W intencji członków PZC i za osoby wspierające przygotowywanie śniadań roratnich
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny BAZIUKÓW

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04 marca
07.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
08.30 O bł. Boże, opiekę MB dla członków Żywego Różańca i o łaskę nieba dla zmarłych członków (intencja ŻR)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 +Henryk SKOWROŃSKI (3 rocz. śm.) +Stefania SKOWROŃSKA
13.00 +Tomasz WALLA (13 rocz. śm.) +Helena TOMALA +Antonina WALLA +Stanisława KOZŁOWSKA
18.00 +Józef ROZPĘDOWSKI (11 rocz. śm.) ++z rodz. PIECZARKA

PONIEDZIAŁEK – 05 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Anna KUŃCZAK (5 rocz. śm.) +Michał KUŃCZAK ++Tomasz, Stanisława ORLAK
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 ++Józefa, Edward, Tomasz

WTOREK – 06 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Rozalia ROPSKA (27 rocz. śm.)

ŚRODA – 07 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Jolanta STĘŻYCKA (intencja od uczestników pogrzebu)
09.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
11.00 O zdrowie i bł. Boże dla Marcelego
18.00 +Józef SKOKOWSKI (14 rocz. śm.) +Rozalia SKOKOWSKA ++z rodz. MIKSZTÓW

CZWARTEK – 08 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Emilii UCHAŃSKIEJ w 82 rocznicę urodzin i o łaski dla córek, ich rodzin i 11 wnuków
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

PIĄTEK – 09 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 ++Franciszka, Stanisław ZIARNOWSCY +Andrzej ZIARNOWSKI
18.00 +Michał JANUS (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 10 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
14.00 Msza św. chrzcielna: Maja Maria WOLAŃSKA
18.00 +Stanisława HOLENIEWSKA (11 rocz. śm.)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 marca
07.00 +Eugeniusz MUSZYŃSKI (9 rocz. śm.) +Zofia
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++rodzice z obojga stron +Krystyna ++bracia ++z rodziny
13.00 +Edward MOSKAŁA (6 rocz. śm.)
18.00 +Przemysław SMOLIK (18 rocz. śm.) +Paweł JANUSZ (28 rocz. śm.) ++z rodz. PATYK, JANUSZ, MILKA

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego
07.00 +Hubert ROK (z okazji 24 rocz. urodzin)
08.30 +Włodzimierz PAWELEC (16 rocz. śm.) ++rodzice
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
11.30 +Józef JOPEK (27 rocz. śm.) +Marian JOPEK (5 rocz. śm.) ++rodzice z obu stron
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Anna CZERWIŃSKA (4 rocz. śm.) +Hipolit CZERWIŃSKI (14 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 26 lutego
06.30 O bł. Boże i zdrowie dla Mikołaja KUDŁY
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 27 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 W intencjach zanoszonych do Boga w czasie Nowenny i Różańca Tajemnic św. Józefa
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

ŚRODA – 28 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Kazimierz ZELESŁAWSKI
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

CZWARTEK – 01 marca
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

PIĄTEK – 02 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 03 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Andrzej MAJERSKI (7 rocz. śm.) ++Stanisława, Zbigniew RYBICCY
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Daniel SZAŁĘGA (2 rocz. śm.)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04 marca
07.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
08.30 O bł. Boże, opiekę MB dla członków Żywego Różańca i o łaskę nieba dla zmarłych członków (intencja ŻR)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 +Henryk SKOWROŃSKI (3 rocz. śm.) +Stefania SKOWROŃSKA
13.00 +Tomasz WALLA (13 rocz. śm.) +Helena TOMALA +Antonina WALLA +Stanisława KOZŁOWSKA
18.00 +Józef ROZPĘDOWSKI (11 rocz. śm.) ++z rodz. PIECZARKA

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego
07.00 +Franciszka BOROWSKA (20 rocz. śm.) ++Józef, Maria GRETKIEREWICZ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Agnieszka URBAN (3 rocz. śm.)
11.30 +Wiesław KOZYRA (17 rocz. śm.) ++Ludwika, Jan KOZYRA ++z rodz. GRZEŚKÓW
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 ++Marianna, Adam, Zofia, Stanisław, Kazimierz z rodz. SOCHAJ

PONIEDZIAŁEK – 19 lutego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 20 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Józef HNATYSZYN (1 rocz. śm.)

ŚRODA – 21 lutego
06.30 +Renata KOLS (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

CZWARTEK – 22 lutego – Święto Katedry św. Piotra Apostoła
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
18.00 +Kazimierz HOLENIEWSKI (30 rocz. śm.)

PIĄTEK – 23 lutego
06.30 +Krystyna WIŚNIEWSKA
06.30 +Aleksandra Krystyna ZYCHLA
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

SOBOTA – 24 lutego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta SZEBLEWSKA (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Genowefa KIEŁBOWSKA (3 rocz. śm.) +Antoni KIEŁBOWSKI (30 rocz. śm.)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego
07.00 Hubert ROK (z okazji 24 rocz. urodzin)
08.30 +Włodzimierz PAWELEC (16 rocz. śm.) ++rodzice
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
11.30 +Józef JOPEK (27 rocz. śm.) +Marian JOPEK (5 rocz. śm.) ++rodzice z obu stron
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Anna CZERWIŃSKA (4 rocz. śm.) +Hipolit CZERWIŃSKI (14 rocz. śm.)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 lutego
07.00 ++Janina, Katarzyna, Adolf BABIJ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Marii PIETRZAK w 70 rocznicę urodzin
10.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
11.30 +Marian FITRZYK (3 rocz. śm.)
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Wiktora w 2 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziców
18.00 +Stanisław STASIAK (2 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 12 lutego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 13 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Ignacy PALIWODA (1 rocz. śm.)

ŚRODA POPIELCOWA – 14 lutego
06.30 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od uczestników pogrzebu)
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, dar zdrowia dla Ireny w 92 rocznicę urodzin
16.30 +Adela NIEDŹWIEDZKA (10 rocz. śm.) ++z rodz. RUBCZYŃSKICH
18.00 +Jan KLOC (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

CZWARTEK – 15 lutego
06.30 O bł. Boże w czasie operacji i łaskę zdrowia dla Haliny
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 O wierność Bogu dla kapłanów i osób konsekrowanych, o nowe powołania kapłańskie i zakonne (intencja Wspólnoty Krwi Chrystusa)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

PIĄTEK – 16 lutego
06.30 O łaskę wiary, uleczenie zranień i cud uzdrowienia dla Dawida i Małgorzaty i bł. Boże dla rodziny
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 Za Radio Maryja, Telewizję Trwam i pozostałe dzieła ewangelizacyjne
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

SOBOTA – 17 lutego 
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Paweł NAPIERAŁA (rocz. śm.)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 ++Emilia, Stefan GŁADYSZ

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego
07.00 +Franciszka BOROWSKA (20 rocz. śm.) ++Józef, Maria GRETKIEREWICZ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Agnieszka URBAN (3 rocz. śm.)
11.30 +Wiesław KOZYRA (17 rocz. śm.) ++Ludwika, Jan KOZYRA ++z rodz. GRZEŚKÓW
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 ++Marianna, Adam, Zofia, Stanisław, Kazimierz z rodz. SOCHAJ

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 lutego
07.00 +Stanisław PRZYBYLSKI
08.30 Intencja ŻR: za chorych, cierpiących, samotnych i ludzi w podeszłym wieku
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Halina JĘDRASIAK (40 rocz. śm.)
11.30 +Zygmunt RELIGA (4 rocz. śm.)
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Agnieszka BŁACHUT (1 rocz. śm.) +Stanisław BŁACHUT +Zbigniew BŁACHUT

PONIEDZIAŁEK – 05 lutego – Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Tymoteusza w 6 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziny
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 06 lutego – Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
06.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę MB dla Franciszka
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Andrzej NOWACKI (1 rocz. śm.) ++rodzice z obojga stron

ŚRODA – 07 lutego
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
18.00 +Emilia BOJDA (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

CZWARTEK – 08 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 ++Grażyna, Stanisław, Franciszek, Edward, Kornela SKIBIŃSCY ++Karolina, Piotr SZPYTMA +Janusz TOMASZEWSKI

PIĄTEK – 09 lutego
06.30 +Wanda SIEMASZKO (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

SOBOTA – 10 lutego – Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
16.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Krystyny i Mariusza WĄSOWICZ w 25 rocznicę ślubu
18.00 +Piotr JANICKI (11 rocz. śm.) ++Janina, Andrzej ++Helena, Antoni

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 lutego
07.00 ++Janina, Katarzyna, Adolf BABIJ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Marii PIETRZAK w 70 rocznicę urodzin
11.30 +Marian FITRZYK (3 rocz. śm.)
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Wiktora w 2 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziców
18.00 +Stanisław STASIAK (2 rocz. śm.)

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 stycznia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Danuty i Tadeusza DROZDEK w 40 rocznicę ślubu
+Antoni DROZDEK (30 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Stanisław ŚNIEŻER (1 rocz. śm.) ++Stanisława, Małgorzata
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 +Stefania ŁYBA (2 rocz. śm.) ++Edward, Katarzyna, Jan
18.00 ++teściowie: Jan, Jadwiga DAWIDOWICZ +Bronisław

PONIEDZIAŁEK – 29 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 30 stycznia
06.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Iwony
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

ŚRODA – 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko, Kapłana
06.30
18.00 W intencjach polecanych MB Nieustającej Pomocy w tym miesiącu
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Izabeli i Krzysztofa DZIEDZIŃSKICH (intencja od uczestników ślubu)

CZWARTEK – 01 lutego
06.30 +Szczepan KOSTECKI (19 rocz. śm.) +Maria SAKOWSKA (32 rocz. śm.) +Dariusz BURNAT
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

PIĄTEK – 02 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 +Jolanta SZYMLET (1 rocz. śm.) ++rodzice
16.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Józefa BRZYSKA (1 rocz. śm.)

SOBOTA – 03 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Anna POŻARYCKA (4 rocz. śm.) +Bronisław POŻARYCKI
18.00 +Zygmunt KALINOWSKI (20 rocz. śm.)

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 lutego
07.00 +Stanisław PRZYBYLSKI
08.30 Intencja ŻR: za chorych, cierpiących, samotnych i ludzi w podeszłym wieku
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Halina JĘDRASIAK (40 rocz. śm.)
11.30 +Zygmunt RELIGA (4 rocz. śm.)
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Agnieszka BŁACHUT (1 rocz. śm.) +Stanisław BŁACHUT +Zbigniew BŁACHUT

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 stycznia
07.00 +Danuta ZELEK (20 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Bronisław ĆWIKLA (12 rocz. śm.) ++rodzice: Jan, Janina
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Zenobii i Mieczysława SOBCZAK w 60 rocznicę ślubu
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny JANCZ
18.00 +Zygmunt FIGAJ (1 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 22 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 23 stycznia
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

ŚRODA – 24 stycznia – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła
06.30 +Leszek ELTMAN ++Zenon, Jolanta, Tadeusz, Leszek
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

CZWARTEK – 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PIĄTEK – 26 stycznia – Wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
06.30 +Bronisław CHOMIK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

SOBOTA – 27 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Janina KICUŁA (1 rocz. śm. – intencja od wnuczki)

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 stycznia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Danuty i Tadeusza DROZDEK w 40 rocznicę ślubu
+Antoni DROZDEK (30 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Stanisław ŚNIEŻER (1 rocz. śm.) ++Stanisława, Małgorzata
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 +Stefania ŁYBA (2 rocz. śm.) ++Edward, Katarzyna, Jan
18.00 ++teściowie: Jan, Jadwiga DAWIDOWICZ +Bronisław

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 2 - 10
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Franciszek ZOŁOTUCHA (3 rocz. śm.)
11.30 +Alfreda DRYGOWSKA (30 rocz. śm.) +Szczepan DRYGOWSKI (26 rocz. śm.)
13.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Katarzyna HIRKO (4 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 15 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 16 stycznia
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 O bł. Boże dla Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych

ŚRODA – 17 stycznia – Wspomnienie św. Antoniego, Opata
06.30 +Marcin PAWLACZYK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

CZWARTEK – 18 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Ludwik TKACZ (1 rocz. śm.)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PIĄTEK – 19 stycznia – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

SOBOTA – 20 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Bronisław KUŹNIAK (40 rocz. śm.) ++Eleonora, Stanisław, Zdzisław, Łukasz KUŹNIAK ++rodzice, bliscy
18.00 ++Ewa, Bogdan ŁAPKA

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 stycznia
07.00 +Danuta ZELEK (20 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Bronisław ĆWIKLA (12 rocz. śm.) ++rodzice: Jan, Janina
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Zenobii i Mieczysława SOBCZAK w 60 rocznicę ślubu
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny JANCZ
18.00 +Zygmunt FIGAJ (1 rocz. śm.)

 

NIEDZIELA – 07 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego
07.00 +Alicja SAJDAK (25 rocz. śm.) ++Wacław, Zbigniew, Janusz, Krystyna
08.30 O pokój na świecie i w ludzkich sercach (intencja ŻR)
10.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
11.30 +Alicja KOKOROWSKA (8 rocz. śm.) +Wincenty KOKOROWSKI (37 rocz. śm.)
13.00 +Janina RYBCZYŃSKA
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PONIEDZIAŁEK – 08 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 09 stycznia
06.30 +Zygmunt JELSKI (pół roku po śmierci)
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

ŚRODA – 10 stycznia
06.30
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

CZWARTEK – 11 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PIĄTEK – 12 stycznia
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
06.30 +Kazimierz KAZIMIERCZAK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

SOBOTA – 13 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośba o bł. Boże, opiekę MB dla Renaty i Mieczysława GROMNICKICH w 35 rocznicę ślubu
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, łaskę zdrowia dla Urszuli i Stanisława w 36 rocznicę ślubu i o łaski dla rodziny

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 2 - 10
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Franciszek ZOŁOTUCHA (3 rocz. śm.)
11.30 +Alfreda DRYGOWSKA (30 rocz. śm.) +Szczepan DRYGOWSKI (26 rocz. śm.)
13.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Katarzyna HIRKO (4 rocz. śm.)

 

NIEDZIELA – 31 grudnia – Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Krótkiej nr 3 – 15 (numery nieparzyste)
08.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 57 - 65
10.00 +Michał (38 rocz. śm.)
11.30 W intencji małżonków i ich rodzin
13.00 Dziękczynna, z prośba o bł. Boże dla syna Sławomira, synowej Wioletty i wnuczki Pauli
18.00 Za Parafian

PONIEDZIAŁEK – 01 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Józef WYWIAŁ (15 rocz. śm.) +Marianna WYWIAŁ
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
11.30 +Weronika KRZYŻANOWSKA (5 rocz. śm.)
13.00 ++Jan, Maria BARTYZEL +siostra Wiesława +brat Zbigniew
18.00 +Bartosz SZWED (3 rocz. śm.)

WTOREK – 02 stycznia – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

ŚRODA – 03 stycznia
06.30 +Ryszard BAZIUK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

CZWARTEK – 04 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PIĄTEK – 05 stycznia
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
06.30 +Zyta MICHALSKA (intencja od uczestników pogrzebu)
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

SOBOTA – 06 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego
07.00
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Antoni BRĄŚ (20 rocz. śm.) ++z rodziny: Jerzy, Waleria, Irena
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 ++Paulina, Maria, Michalina
18.00 +Bronisław (8 rocz. śm.)

NIEDZIELA – 07 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego
07.00 +Alicja SAJDAK (25 rocz. śm.) ++Wacław, Zbigniew, Janusz, Krystyna
08.30 O pokój na świecie i w ludzkich sercach (intencja ŻR)
10.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
11.30 +Alicja KOKOROWSKA (8 rocz. śm.) +Wincenty KOKOROWSKI (37 rocz. śm.)
13.00 +Janina RYBCZYŃSKA
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

 

IV NIEDZIELA ADWENTU I WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 24 grudnia
07.00 +Adam DOMARADZKI +Henryk BOJDA
08.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 47 - 55
10.00 +Stanisław ZAJMAŁA (10 rocz. śm.) +Helena ZAJMAŁA (9 rocz. śm.)
11.30 +Bolesław KRUK (25 rocz. śm.)
13.00 +Ryszard KACPRZAK ++rodzice z obojga stron
22.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla p. kościelnego Adama z okazji imienin
22.00 +Katarzyna (7 rocz. śm.)
24.00 Za Parafian

PONIEDZIAŁEK – 25 grudnia – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
08.30 +Anna JAWORSKA ++rodzice, rodzeństwo
10.00 +Adam BAKALARSKI
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Leonardy i Franciszka FRANCZUK w 50 rocznicę ślubu
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
18.00 +Jan RYSIEWICZ

WTOREK –26 grudnia – Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika
07.00 O bł. Boże dla Mateusza
08.30 ++Stefania, Zdzisław, Romuald SZEPCZYŃSCY
10.00 +mąż Kazimierz STROKA (6 rocz. śm.) ++rodzice: Józef, Maria ++teściowie: Marcin, Katarzyna ++siostry: Stefania, Anna ++bracia: Jan, Tadeusz +Zbigniew MARSZAŁ
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Izabeli i Andrzeja w 22 rocznicę ślubu
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
18.00 Dziękczynna, z prośba o bł. Boże dla Anny i Jana w 54 rocznicę ślubu oraz o łaski dla dzieci

ŚRODA – 27 grudnia – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
06.30 W pewnej intencji
18.00 +Benedykt KRUPOWIES (6 rocz. śm.) ++z rodziny

CZWARTEK – 28 grudnia – Święto św. Młodzianków, Męczenników
06.30 W pewnej intencji
18.00 W intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
18.00 ++Franciszka PAPKOW ++Emila, Jan, Jerzy

PIĄTEK – 29 grudnia
06.30 W pewnej intencji
16.30 Msza św. ślubna: Izabela CIOK, Krzysztof DZIEDZIŃSKI
18.00 +Helena (33 rocz. śm.) ++Zofia, Andrzej, Julian, Henryk

SOBOTA – 30 grudnia
06.30 +Jerzy BOCHAT (5 rocz. śm.)
18.00 Dziękczynna za dar życia, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Mai SZAŁĘGA
18.00 +Klara ZYS (3 rocz. śm.)

NIEDZIELA – 31 grudnia – Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Krótkiej nr 3 – 15 (numery nieparzyste)
08.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 57 - 65
10.00 +Michał (38 rocz. śm.)
11.30 W intencji małżonków i ich rodzin
13.00 Dziękczynna, z prośba o bł. Boże dla syna Sławomira, synowej Wioletty i wnuczki Pauli
18.00 Za Parafian

 

III NIEDZIELA ADWENTU – 17 grudnia
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Czerwonego Krzyża
08.30 +Kazimierz JEMIOŁ (10 rocz. śm.) ++Jadwiga, Krzysztof JEMIOŁ
10.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 21 i 23
11.30 +Ryszard SUSZCZEWICZ (5 rocz. śm.)
13.00 +Andrzej SZMIGIELSKI +Jan KOWALCZUKOWSKI ++z rodziny
18.00 +Józef ++rodzice

PONIEDZIAŁEK – 18 grudnia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 W pewnej intencji
18.00 +Kazimiera KAMIŃSKA ++z rodziny

WTOREK – 19 grudnia
06.30 W pewnej intencji
06.30 +ks. Konrad HERRMANN
18.00 W intencjach zanoszonych do św. Józefa

ŚRODA – 20 grudnia
06.30 W pewnej intencji
06.30 +ks. Konrad HERRMANN
18.00 ++Jan, Anna POLAŃSCY

CZWARTEK – 21 grudnia
06.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, dar zdrowia dla Michaliny i Mikołaja KUDŁA w 40 rocznicę ślubu
18.00 W intencjach rodziny Radia Maryja
18.00 W intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa

PIĄTEK – 22 grudnia
06.30 +ks. Konrad HERRMANN
18.00 Dziękczynna, z prośba o opiekę Opatrzności Bożej dla Luizy NIEWIŃSKIEJ
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 17, 19, 21, 23

SOBOTA – 23 grudnia
06.30 +Czesław PRZYSTAŚ (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 25, 27, 49
18.00 ++Emilia, Stefan GŁADYSZ

IV NIEDZIELA ADWENTU I WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 24 grudnia
07.00 +Adam DOMARADZKI +Henryk BOJDA
08.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 47 - 55
10.00 +Stanisław ZAJMAŁA (10 rocz. śm.) +Helena ZAJMAŁA (9 rocz. śm.)
11.30 +Bolesław KRUK (25 rocz. śm.)
13.00 +Ryszard KACPRZAK ++rodzice z oboja stron
22.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla p. kościelnego Adama z okazji imienin
22.00 +Katarzyna (7 rocz. śm.)
24.00 Za Parafian

II NIEDZIELA ADWENTU – 10 grudnia
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 29, 31, 33, 35, 37
08.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 1 - 7
10.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 17 i 19
11.30 +Mirosław KORDYLEWSKI (16 rocz. śm.)
13.00 +Janusz MZYK +Marek MASZKOWSKI ++Irena, Jerzy BRZEZICCY +Czesław MASZKOWSKI
18.00 +Szczepan PŁUSKA (1 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 11 grudnia
06.30 ++z rodz. NIEZGOCKICH, GOLEC, NIZIAŁEK, KORNIEJCZUK, MATWIEJCZUK, ŚWIDKIEWICZ, BARTOSZÓW, ŁUCZYŃSKICH
10.00 Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach
18.00 O bł. Boże dla Katarzyny i Łukasza ŚLEDŹ (od uczestników ślubu)
18.00 +Zdzisław JANCZ (intencja od wspólnoty Sióstr Kapucynek)

WTOREK – 12 grudnia
06.30 ++z rodz. KUDŁA
06.30 W pewnej intencji
10.00 ++Marianna, Stanisław WYROŚLAK ++z rodziny
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, dar zdrowia i opiekę NMP dla Jadwigi z okazji 85 rocznicy urodzin

ŚRODA – 13 grudnia – Wspomnienie Św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy
06.30 W pewnej intencji
10.00 W intencji ofiar stanu wojennego
16.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego nr 54

CZWARTEK – 14 grudnia – Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, Kapłana i Doktora Kościoła
06.30 +Katarzyna FLIS +Jakub PISKOR +Władysław FLIS
18.00 +Zbigniew STOLKA (3 rocz. śm.) ++Zygmunt, Irena STOLKA
18.00 ++rodzice: Emilia, Władysław HUCAŁ ++teściowie: Jadwiga, Stefan PRZYBYLSCY

PIĄTEK – 15 grudnia 
06.30 +Maria BIAŁONOGA (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 13 i 15
18.00 +Franciszka (19 rocz. śm.) ++Marcin, Maria, Szymon ++z rodziny

SOBOTA – 16 grudnia
06.30 +Anna JAWORSKA
06.30 +Grażyna SKRZYPIEC zd. FIBICH (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Bronisława (16 rocz. śm.) +Przemysław SMOLIK +Paweł ++z rodz. PATYK, JANUSZ, MILKA

 

I NIEDZIELA ADWENTU – 03 grudnia
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Krótkiej nr 17 - 27
08.30 O błogosławione owoce rekolekcji parafialnych (intencja Żywego Różańca)
10.00 +Izabela GNOJNICKA (19 rocz. śm.)
11.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego nr 25 i 27
13.00 +Łukasz STEFAŃCZYK (26 rocz. śm.)
18.00 O bł. Boże, potrzebne łaski dla Ireny i Zenona oraz o dary Ducha Św. i opiekę MB dla Jakuba i Huberta z okazji urodzin

PONIEDZIAŁEK – 04 grudnia
06.30 Z podziękowaniem za opiekę kapłanów pracujących w parafii
06.30 Za Parafian
18.00 W intencjach PZC

WTOREK – 05 grudnia
06.30 +Wanda BERGIEL (3 rocz. śm.)
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego nr 42
18.00 +Stanisława RYBICKA (miesiąc po pogrzebie)

ŚRODA – 06 grudnia
06.30 +Władysław MADEJEK (2 rocz. śm.) ++rodzice: Anna, Stanisław MARCINISZYN +Władysław MARCINISZYN
06.30 Za Parafian
18.00 Przez przyczynę MB NP o łaskę zdrowia i powrót do sił dla Danuty

CZWARTEK – 07 grudnia – Wspomnienie Św. Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła
06.30 +Jerzy JĘCEK (intencja od uczestników pogrzebu)
06.30 Za Parafian
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego nr 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
18.00 ++Maria, Marek MIGULSCY

PIĄTEK – 08 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
06.30 +Tadeusz (17 rocz. śm.)
10.00 +Jan DUDZIAK
18.00 +Józef NOWAK (1 rocz. śm.) ++rodzice: Maria, Józef

SOBOTA – 09 grudnia
06.30 ++z rodz. KARWALA, OGÓREK, FRĄCKOWIAK, ZŁOCH, JELEŃ, CZAHAJDA, KOZIARA
18.00 +Krystyna BARTKOWIAK (15 rocz. śm.)
18.00 +Maria BERTASZ (3 rocz. śm.) ++z rodziny

 

NIEDZIELA – 26 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
07.00 ++rodzice: Aniela, Edward, Janina, Marian ++z tych rodzin
08.30 +Cecylia TAPERT (1 rocz. śm. – intencja od sąsiadów)
10.00 +mąż Jan (3 rocz. śm.)
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Heleny WRÓBEL w 80 rocznicę urodzin
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Zofii Rity w 1 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziców
18.00 +Katarzyna KUJAWA-CYDROWSKA (20 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 27 listopada
06.30 W pewnej intencji
18.00 +Andrzej JAGODZIŃSKI (30 dzień od pogrzebu)

WTOREK – 28 listopada
06.30 W pewnej intencji
18.00 +Józef GOTFRIT (2 rocz. śm.) ++z rodz. GOTFRIT, PILARCZYK

ŚRODA – 29 listopada
06.30 W pewnej intencji
18.00 ++Anna, Józefa KORSZAŁOWSKIE

CZWARTEK – 30 listopada – Święto Św. Andrzeja Apostoła
06.30 W pewnej intencji
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Kurpińskiego nr 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20

PIĄTEK – 01 grudnia
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski dla ks. Andrzeja z okazji imienin
18.00 +Zofia KOŁPACZEWSKA (11 rocz. śm.)
18.00 ++Bronisław, Władysław, Janina

SOBOTA – 02 grudnia
06.30 +Zdzisław JANCZ (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP dla Adriana w 32 rocznicę urodzin
+Krystyna BALLERSKA (16 rocz. śm.)
18.00 ++Karolina, Tadeusz, Mirosław KITA ++Anna, Franciszek, Karol, Wiktor KATTLER